sobota, 23 listopada 2013
od Rosse
Spojrzałam w okrągły księżyc. Nagle mi się zrobiło zimno, więc nie spodziewanie wbiegłam do wody. Zanurkowałam. Dzisiaj nie było pod wodą nikogo. Nie minęły 2 minuty, a popłynęłam do głębin i na powierzchnię. "" No tak, za daleko wypłynęłam" - pomyślałam, gdyż byłam na głębokim morzu. Zobaczyłam nagle prom. "No i za blisko ludzi, koszmar!" - lekko zarżałam i szybko zaczęłam machać kopytami. Godzinę później znalazłam się na lądzie "Wreszcie grunt pod stopami" - Ucieszyłam się i wskoczyłam do tunelu - do mojego domu.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz